Članice

Gradske zajednice

ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA SLAVONSKOG BRODA
SAVEZ SPORTOVA NOVA GRADIŠKA

Županijski športski savezi

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
KOŠARKAŠKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
RUKOMETNI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
KUGLAČKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
ŠAHOVSKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
ODBOJKAŠKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
ŠPORTSKI SAVEZ INVALIDA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
ŠPORTSKI SAVEZ GLUHIH BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE
ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

Klubovi

NOGOMET

NOGOMETNI KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Nova Gradiška
NOGOMETNI KLUB „ORIOLIK“, Oriovac
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB „ŽELJEZNIČAR“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „TOMISLAV“, Donji Andrijevci
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Sibinj
NOGOMETNI KLUB „SIKIREVCI“, Sikirevci
NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Gornja Vrba
NOGOMETNI KLUB „ZADRUGAR“, Oprisavci
NOGOMETNI KLUB „ZVONIMIR“, Donja Vrba
NOGOMETNI KLUB „SVAČIĆ“, Stari Slatinik
NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Vrbova
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Nova Kapela
NOGOMETNI KLUB „BATRINA“, Nova Kapela-Batrina
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Bukovlje
NOGOMETNI KLUB „BUDUČNOST“, Rešetari
NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Staro Topolje
NOGOMETNI KLUB „AMATER“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „BONK“, Bebrina
NOGOMETNI KLUB „SLOBODNICA“, Slobodnica
NOGOMETNI KLUB „BUDAINKA KOLONIJA“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR”, Klakar
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC”, Brodski Stupnik
NOGOMETNI KLUB „PODCRKAVLJE“, Podcrkavlje
NOGOMETNI KLUB „ZDENAC“, Brodski Zdenci
NOGOMETNI KLUB „TOMICA 1244“, Tomica
NOGOMETNI KLUB „SVJETLOST“, Lužani
NOGOMETNI KLUB „PODVINJE“, Podvinje
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Slavonski Kobaš
NOGOMETNI KLUB „MV CROATIA 1976“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Rušćica
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Malino
NOGOMETNI KLUB „RAKETA“, Beravci
NOGOMETNI KLUB „POSAVINA“, Velika Kopanica
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Gornja Bebrina
NOGOMETNI KLUB „DUBRAVA“, Zadubljavlje
NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Jaruge
NOGOMETNI KLUB „GUNDINCI“, Gundinci
NOGOMETNI KLUB „PERKOVCI“, Stari Perkovci
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Šamac
NOGOMETNI KLUB „DILJ“, Klokočevik
NOGOMETNI KLUB „SLAVONIJA“, Prnjavor
NOGOMETNI KLUB „GARDUN“, Garčin
NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Vrpolje
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Donja Bebrina
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Čajkovci
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Cernik
NOGOMETNI KLUB „SLAVEN“, Ljupina
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Laze
NOGOMETNI KLUB „SLAVIJA“, Staro Petrovo Selo
NOGOMETNI KLUB „SLAVONIJA“ Bodovaljci
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Brđani
NOGOMETNI KLUB „PSUNJ-SOKOL“, Okučani
NOGOMETNI KLUB „DINAMO“, Godinjak
NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Gunjavci-Drežnik
NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Davor
NOGOMETNI KLUB „SLOBODA“, Gornji Bogičevci
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Magič Mala
NOGOMETNI KLUB „VATROGASAC“, Grižići
NOGOMETNI KLUB „ŠOKADIJA“, Bebrina
NOGOMETNI KLUB „TRENK“, Seoce
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Kaniža
NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Stupnički Kuti
NOGOMETNI KLUB „ANDRIJEVAČKI SPORTSKI KLUB“ Gornji Andrijevci
NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Gromačnik
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Jakačina Mala
NOGOMETNI KLUB „VINOGORAC“, Slavonski Brod
NOGOMETNI KLUB „GAJ“, Zbjeg
NOGOMETNI KLUB „MLADOST 1977“, Banovci
NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Ciglenik-Bečic
NOGOMETNI KLUB „BRATSTVO“, Vranovci
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Divoševci
NOGOMETNI KLUB „SLAVEN“, Trnjani
NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Bicko Selo
NOGOMETNI KLUB „SAPCI“ Sapci
NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Stružani
NOGOMETNI KLUB „ŠOKADIJA“, Sredanci
NOGOMETNI KLUB „SAVA“, Svilaj
NOGOMETNI KLUB „SELNA“, Selna
NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Novi Grad
NOGOMETNI KLUB „POLET“, Adžamovci
NOGOMETNI KLUB „SOKO 1970“, Oribica
NOGOMETNI KLUB „DRAGALIĆ“, Dragalić
ŽENSKI NOGOMETNI KLUB „VIKTORIJA“, Slavonski Brod
MALONOGOMETNI KLUB „BROD 035“, Slavonski Brod

KOŠARKA

KOŠARKAŠKI KLUB SLAVONSKI BROD 1946“, Slavonski Brod
KOŠARKAŠKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
KOŠARKAŠKI KLUB „REKORD TIM“, Oriovac
ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB „BROD NA SAVI“, Slavonski Brod
KOŠARKAŠKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška
KOŠARKAŠKI KLUB „GARDUN“, Garčin
ŠKOLA KOŠARKE „TIGRIĆI“, Slavonski Brod
KOŠARKAŠKI KLUB „STUPNIK“, Brodski Stupnik

RUKOMET

ŽENSKI RUKOMETNI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
RUKOMETNI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
RUKOMETNI KLUB „SLAVONKA“, Nova Gradiška
RUKOMETNI KLUB „DAVOR“, Davor
RUKOMETNI KLUB „SLAVIJA“, Staro Petrovo Selo
RUKOMETNI KLUB „VRPOLJE“, Vrpolje
RUKOMETNI KLUB „NOVA GRADIŠKA BD GRUPPE AUSTRIA“, Nova Gradiška

KUGLANJE

KUGLAČKI KLUB „SLAVONAC“ Bukovlje
KUGLAČKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška
KUGLAČKI KLUB „ZANATLIJA“, Slavonski Brod
KUGLAČKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
ŽENSKI KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“, Slavonski Brod
KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“, Nova Gradiška
KUGLAČKI KLUB „REGOČ“, Slavonski Brod
KUGLAČKI KLUB „LOKOMOTIVA 1967“, Slavonski Brod
KUGLAČKI KLUB „DONJI ANDRIJEVCI“, Donji Andrijevci

ŠAH

ŠAHOVSKI KLUB „ĐURO ĐAKOVIĆ“, Slavonski Brod
ŠAHOVSKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
ŠAHOVSKI KLUB „POSAVAC“, Rušćica
ŠAHOVSKI KLUB „BEDEM“, Gornji Bogičevci
ŠAHOVSKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška
ŠAHOVSKI KLUB „ŠAHOVNICA“, Garčin
ŠAHOVSKI KLUB „GUNDINCI“, Gundinci
ŠAHOVSKI KLUB „KOPANICA“, Velika Kopanica
ŠAHOVSKI KLUB „SLAVONAC“, Bukovlje
ŠAHOVSKI KLUB „ZRINSKI“, Stari Slatinik

ODBOJKA

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška
ODBOJKAŠKI KLUB „POSAVINA BROD“, Slavonski Brod
MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
ODBOJKAŠKI KLUB „KOLONIJA“, Slavonski Brod
ODBOJKAŠKI KLUB „SLAVONSKI BROD“, Slavonski Brod
MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „MARSONIA“ Slavonski Brod

KAJAK-KANU

KAJAK KANU KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod
KAJAK KANU KLUB „ORIOLIK“, Slavonski Kobaš
KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK“, Slavonski Brod

BORILAČKI SPORTOVI

BOKSAČKI KLUB „POSAVINA KUNA“, Slavonski Brod
BOKSAČKI KLUB „RADNIČKI“, Slavonski Brod
BOKSAČKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
BOKSAČKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška
KARATE KLUB „SLAVONSKI BROD“, Slavonski Brod
KARATE KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška
HAPKIDO KLUB „BROD“ Slavonski Brod
TAEKWON-DO KLUB „ALFA BROD“, Slavonski Brod
SAVATE KLUB „JEAN MICHEL NICOLIER“, Slavonski Brod

PLES

TWIRLING KLUB „CASCAVELA“, Slavonski Brod
BRODSKA ŠPORTSKA PLESNA ŠKOLA “TOP DANCE”, Slavonski Brod

STOLNI TENIS

STOLNOTENISKI KLUB „SLAVONSKI BROD“ Slavonski Brod
STOLNOTENISKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška
STOLNOTENISKI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Brod
STOLNOTENISKI KLUB „GODINJAK“, Godinjak
STOLNOTENISKI KLUB „SIBINJ“, Sibinj
STOLNOTENISKI KLUB „POSAVAC“, Kaniža
STOLNOTENISKI KLUB „FLIP“, Slavonski Brod

TENIS

TENISKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod
TENISKI KLUB „SVJETLOST“, Lužani
TENISKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

BAZIČNI SPORTOVI

ATLETSKI KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod
ATLETSKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška
GIMNASTIČKI KLUB „SOKOL“, Slavonski Brod