This page was exported from Zajednica sportskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije [ http://www.zsuis-bpz.hr ]
Export date: Tue Jul 16 12:02:44 2024 / +0000 GMT

Članice



Gradske zajednice

ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA SLAVONSKOG BRODA

SAVEZ SPORTOVA NOVA GRADIŠKA

Županijski športski savezi

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

KOŠARKAŠKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

RUKOMETNI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

KUGLAČKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

ŠAHOVSKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

ODBOJKAŠKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

ŠPORTSKI SAVEZ INVALIDA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

ŠPORTSKI SAVEZ GLUHIH BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

Klubovi

NOGOMET

NOGOMETNI KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Nova Gradiška

NOGOMETNI KLUB „ORIOLIK“, Oriovac

HRVATSKI NOGOMETNI KLUB „ŽELJEZNIČAR“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „TOMISLAV“, Donji Andrijevci

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Sibinj

NOGOMETNI KLUB „SIKIREVCI“, Sikirevci

NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Gornja Vrba

NOGOMETNI KLUB „ZADRUGAR“, Oprisavci

NOGOMETNI KLUB „ZVONIMIR“, Donja Vrba

NOGOMETNI KLUB „SVAČIĆ“, Stari Slatinik

NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Vrbova

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Nova Kapela

NOGOMETNI KLUB „BATRINA“, Nova Kapela-Batrina

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Bukovlje

NOGOMETNI KLUB „BUDUČNOST“, Rešetari

NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Staro Topolje

NOGOMETNI KLUB „AMATER“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „BONK“, Bebrina

NOGOMETNI KLUB „SLOBODNICA“, Slobodnica

NOGOMETNI KLUB „BUDAINKA KOLONIJA“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR", Klakar

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC", Brodski Stupnik

NOGOMETNI KLUB „PODCRKAVLJE“, Podcrkavlje

NOGOMETNI KLUB „ZDENAC“, Brodski Zdenci

NOGOMETNI KLUB „TOMICA 1244“, Tomica

NOGOMETNI KLUB „SVJETLOST“, Lužani

NOGOMETNI KLUB „PODVINJE“, Podvinje

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Slavonski Kobaš

NOGOMETNI KLUB „MV CROATIA 1976“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Rušćica

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Malino

NOGOMETNI KLUB „RAKETA“, Beravci

NOGOMETNI KLUB „POSAVINA“, Velika Kopanica

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Gornja Bebrina

NOGOMETNI KLUB „DUBRAVA“, Zadubljavlje

NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Jaruge

NOGOMETNI KLUB „GUNDINCI“, Gundinci

NOGOMETNI KLUB „PERKOVCI“, Stari Perkovci

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Šamac

NOGOMETNI KLUB „DILJ“, Klokočevik

NOGOMETNI KLUB „SLAVONIJA“, Prnjavor

NOGOMETNI KLUB „GARDUN“, Garčin

NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Vrpolje

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Donja Bebrina

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Čajkovci

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Cernik

NOGOMETNI KLUB „SLAVEN“, Ljupina

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Laze

NOGOMETNI KLUB „SLAVIJA“, Staro Petrovo Selo

NOGOMETNI KLUB „SLAVONIJA“ Bodovaljci

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Brđani

NOGOMETNI KLUB „PSUNJ-SOKOL“, Okučani

NOGOMETNI KLUB „DINAMO“, Godinjak

NOGOMETNI KLUB „SLAVONAC“, Gunjavci-Drežnik

NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Davor

NOGOMETNI KLUB „SLOBODA“, Gornji Bogičevci

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Magič Mala

NOGOMETNI KLUB „VATROGASAC“, Grižići

NOGOMETNI KLUB „ŠOKADIJA“, Bebrina

NOGOMETNI KLUB „TRENK“, Seoce

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „POSAVAC“, Kaniža

NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“, Stupnički Kuti

NOGOMETNI KLUB „ANDRIJEVAČKI SPORTSKI KLUB“ Gornji Andrijevci

NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Gromačnik

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Jakačina Mala

NOGOMETNI KLUB „VINOGORAC“, Slavonski Brod

NOGOMETNI KLUB „GAJ“, Zbjeg

NOGOMETNI KLUB „MLADOST 1977“, Banovci

NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Ciglenik-Bečic

NOGOMETNI KLUB „BRATSTVO“, Vranovci

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Divoševci

NOGOMETNI KLUB „SLAVEN“, Trnjani

NOGOMETNI KLUB „MLADOST“, Bicko Selo

NOGOMETNI KLUB „SAPCI“ Sapci

NOGOMETNI KLUB „SLOGA“, Stružani

NOGOMETNI KLUB „ŠOKADIJA“, Sredanci

NOGOMETNI KLUB „SAVA“, Svilaj

NOGOMETNI KLUB „SELNA“, Selna

NOGOMETNI KLUB „OMLADINAC“, Novi Grad

NOGOMETNI KLUB „POLET“, Adžamovci

NOGOMETNI KLUB „SOKO 1970“, Orubica

NOGOMETNI KLUB „DRAGALIĆ“, Dragalić

ŽENSKI NOGOMETNI KLUB „VIKTORIJA“, Slavonski Brod

MALONOGOMETNI KLUB „BROD 035“, Slavonski Brod

KOŠARKA

KOŠARKAŠKI KLUB SLAVONSKI BROD 1946“, Slavonski Brod

KOŠARKAŠKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

KOŠARKAŠKI KLUB „REKORD TIM“, Oriovac

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB „BROD NA SAVI“, Slavonski Brod

KOŠARKAŠKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška

KOŠARKAŠKI KLUB „GARDUN“, Garčin

ŠKOLA KOŠARKE „TIGRIĆI“, Slavonski Brod

KOŠARKAŠKI KLUB „STUPNIK“, Brodski Stupnik

KOŠARKAŠKI KLUB "MARSONIA", Slavonski Brod

RUKOMET

ŽENSKI RUKOMETNI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

RUKOMETNI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

RUKOMETNI KLUB „SLAVONKA“, Nova Gradiška

RUKOMETNI KLUB „DAVOR“, Davor

RUKOMETNI KLUB „SLAVIJA“, Staro Petrovo Selo

RUKOMETNI KLUB „VRPOLJE“, Vrpolje

RUKOMETNI KLUB „NOVA GRADIŠKA BD GRUPPE AUSTRIA“, Nova Gradiška

KUGLANJE

KUGLAČKI KLUB „SLAVONAC“ Bukovlje

KUGLAČKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

KUGLAČKI KLUB „ZANATLIJA“, Slavonski Brod

KUGLAČKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

ŽENSKI KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“, Slavonski Brod

KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“, Nova Gradiška

KUGLAČKI KLUB „REGOČ“, Slavonski Brod

KUGLAČKI KLUB „LOKOMOTIVA 1967“, Slavonski Brod

KUGLAČKI KLUB „DONJI ANDRIJEVCI“, Donji Andrijevci

ŠAH

ŠAHOVSKI KLUB „ĐURO ĐAKOVIĆ“, Slavonski Brod

ŠAHOVSKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

ŠAHOVSKI KLUB „POSAVAC“, Rušćica

ŠAHOVSKI KLUB „BEDEM“, Gornji Bogičevci

ŠAHOVSKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška

ŠAHOVSKI KLUB „ŠAHOVNICA“, Garčin

ŠAHOVSKI KLUB „GUNDINCI“, Gundinci

ŠAHOVSKI KLUB „KOPANICA“, Velika Kopanica

ŠAHOVSKI KLUB „SLAVONAC“, Bukovlje

ŠAHOVSKI KLUB „ZRINSKI“, Stari Slatinik

ODBOJKA

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

ODBOJKAŠKI KLUB „POSAVINA BROD“, Slavonski Brod

MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

ODBOJKAŠKI KLUB „KOLONIJA“, Slavonski Brod

ODBOJKAŠKI KLUB „SLAVONSKI BROD“, Slavonski Brod

MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „MARSONIA“ Slavonski Brod

KAJAK-KANU

KAJAK KANU KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod

KAJAK KANU KLUB „ORIOLIK“, Slavonski Kobaš

KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK“, Slavonski Brod

BORILAČKI SPORTOVI

BOKSAČKI KLUB „POSAVINA KUNA“, Slavonski Brod

BOKSAČKI KLUB „RADNIČKI“, Slavonski Brod

BOKSAČKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

BOKSAČKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

KARATE KLUB „SLAVONSKI BROD“, Slavonski Brod

KARATE KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

HAPKIDO KLUB „BROD“ Slavonski Brod

TAEKWON-DO KLUB „ALFA BROD“, Slavonski Brod

SAVATE KLUB „JEAN MICHEL NICOLIER“, Slavonski Brod

PLES

TWIRLING KLUB „CASCAVELA“, Slavonski Brod

BRODSKA ŠPORTSKA PLESNA ŠKOLA "TOP DANCE", Slavonski Brod

STOLNI TENIS

STOLNOTENISKI KLUB „SLAVONSKI BROD“ Slavonski Brod

STOLNOTENISKI KLUB „STRMAC“, Nova Gradiška

STOLNOTENISKI KLUB „GRANIČAR“, Slavonski Brod

STOLNOTENISKI KLUB „GODINJAK“, Godinjak

STOLNOTENISKI KLUB „SIBINJ“, Sibinj

STOLNOTENISKI KLUB „POSAVAC“, Kaniža

STOLNOTENISKI KLUB „FLIP“, Slavonski Brod

TENIS

TENISKI KLUB „BROD“, Slavonski Brod

TENISKI KLUB „SVJETLOST“, Lužani

TENISKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

BAZIČNI SPORTOVI

ATLETSKI KLUB „MARSONIA“, Slavonski Brod

ATLETSKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“, Nova Gradiška

GIMNASTIČKI KLUB „SOKOL“, Slavonski Brod

ULTRAMARATON KLUB "MAZATOR", Slavonski Brod

TRIATLON KLUB "MAZATOR", Slavonski Brod

 

 

 


Post date: 2020-03-24 07:54:46
Post date GMT: 2020-03-24 06:54:46
Post modified date: 2022-09-06 09:46:52
Post modified date GMT: 2022-09-06 07:46:52

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com