This page was exported from Zajednica sportskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije [ http://www.zsuis-bpz.hr ]
Export date: Thu Sep 23 21:42:14 2021 / +0000 GMT

Najbolji sportaši i sportske ekipe BPŽ za 2020. godinu



Proveden je izbor najuspješnijih sportaša-ica Brodsko-posavske županije, najuspješnijih sportskih udruga – klubova, zaslužnih sportskih djelatnika, darovitih sportaša i najuspješnijih sportaša-ica s invaliditetom za 2020. godinu. Odluka o izboru najuspješnijih donijeta je na 12. sjednici Izvršnog odbora Zajednice športskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije održane 9. i 10. prosinca 2020. godine. Priznanja su dodijeljena nagrađenima na 14. sjednici Izvršnog odbora Zajednice održane 12.travnja 2021. godine, pridržavajući se svih epidemioloških mjera Covid - 19. 

Nagrade

 

Najuspješnija županijska muška sportska ekipa – dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić

1.mjesto, KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK“ Slavonski Brod

2.mjesto, MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „MARSONIA“ Slavonski Brod

3.mjesto, STOLNOTENISKI KLUB „SLAVONSKI BROD“ Slavonski Brod

 

Najuspješnija županijska ženska sportska ekipa – dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Zdenko Horvat

1.mjesto, ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“ iz Nove Gradiške

2.mjesto, ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB “BROD NA SAVI“ iz Slavonskog Broda

3.mjesto, ŽENSKI KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“ iz Slavonskog Broda

 

Najuspješniji županijski sportaši - dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Tomica Pavić

1.mjesto, GABRIJEL VEOČIĆ iz Boksačkog kluba “BROD“ iz Slav.Broda

2.mjesto, ANTUN NOVAKOVIĆ iz Kajak kanu kluba “OLIMPIK“ iz Slav.Broda

3.mjesto, MIHAEL EĆIMOVIĆ iz Karate kluba „Slavonski Brod“

Najuspješnije županijske sportašice – dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Ivan Ćosić

1.mjesto, VANESA TOT iz Kajak kanu kluba „Marsonia“ iz Slavonskog Broda

  1. mjesto, LEONA PAVLEŠIN iz Kajak kanu kluba „Olimpik“ iz Slavonskog Broda

3.mjesto, EDITA POLJAC iz Ženskog košarkaškog kluba „Brod na Savi“ iz Slav.Broda

 

Najuspješniji klub sportaša s invaliditetom - dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Ivan Ćosić

ODBOJKAŠKI KLUB INVALIDA „MARSONIA“ iz Slavonskog Broda

 

Nagrada za Podvig godine – priznanja dodijelio član Izvršnog odbora Krunoslav Hoffer

Brigita BAKIĆ iz KAJAK KANU KLUBA “MARSONIA“ iz Slavonskog Broda

 

Zaslužni sportski djelatnici (Nagrada za životno djelo dugogodišnjeg rada u sportu) - priznanja dodijelio član Izvršnog odbora Krunoslav Hoffer

Milan TOMLJENOVIĆ iz Nogometnog kluba “Oriolik“ iz Oriovca

Stipo GRGIĆ iz Košarkaškog saveza Brodsko-posavske županije iz Slav.Broda

 

Nagrada za najuspješniji rezultat kluba na Državnoj razini mlađih dobnih uzrasta. - dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić

KARATE KLUB „NOVA GRADIŠKA“ iz Nove Gradiške

KARATE KLUB „SLAVONSKI BROD“ iz Slavonskog Broda

 

Nagrada za najuspješniji rezultat sportaša-ica na Državnoj razini mlađih dobnih uzrasta - dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić

Luka LIPOVAC iz KKK“Olimpik“ iz Slavonskog Broda

Antonela ORKIĆ iz KKK“Olimpik“ iz Slavonskog Broda

Darko ERCEG iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Hana ĆERIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Jana VUKOVIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Domagoj BABIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Ana FUNTAK iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Dora OPAČAK iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda

Ivona RIĐAN iz Tenis kluba „Brod“ iz Slavonskog Broda

Dominik ŠKRINJAR iz Tenis kluba „Brod“ iz Slavonskog Broda

Ana LUJIĆ iz Karate kluba „Slavonski Brod“ iz Slavonskog Broda

Mateo SVERIĆ iz Karate kluba „Nova Gradiška“ iz Nove Gradiške

 

 

 

 


Post date: 2021-04-13 11:29:04
Post date GMT: 2021-04-13 09:29:04
Post modified date: 2021-04-13 11:51:40
Post modified date GMT: 2021-04-13 09:51:40

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com