This page was exported from Zajednica sportskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije [ http://www.zsuis-bpz.hr ]
Export date: Fri Jan 28 3:18:09 2022 / +0000 GMT

Najbolji sportaši i sportske ekipe BPŽ za 2020. godinu


Proveden je izbor najuspješnijih sportaša-ica Brodsko-posavske županije, najuspješnijih sportskih udruga – klubova, zaslužnih sportskih djelatnika, darovitih sportaša i najuspješnijih sportaša-ica s invaliditetom za 2020. godinu. Odluka o izboru najuspješnijih donijeta je na 12. sjednici Izvršnog odbora Zajednice športskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije održane 9. i 10. prosinca 2020. godine. Priznanja su dodijeljena nagrađenima na 14. sjednici Izvršnog odbora Zajednice održane 12.travnja 2021. godine, pridržavajući se svih epidemioloških mjera Covid - 19. 

Nagrade



 

Najuspješnija županijska muška sportska ekipa – dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić


1.mjesto, KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK“ Slavonski Brod


2.mjesto, MUŠKI ODBOJKAŠKI KLUB „MARSONIA“ Slavonski Brod


3.mjesto, STOLNOTENISKI KLUB „SLAVONSKI BROD“ Slavonski Brod




 

Najuspješnija županijska ženska sportska ekipa – dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Zdenko Horvat


1.mjesto, ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“ iz Nove Gradiške


2.mjesto, ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB “BROD NA SAVI“ iz Slavonskog Broda


3.mjesto, ŽENSKI KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“ iz Slavonskog Broda




 

Najuspješniji županijski sportaši - dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Tomica Pavić


1.mjesto, GABRIJEL VEOČIĆ iz Boksačkog kluba “BROD“ iz Slav.Broda


2.mjesto, ANTUN NOVAKOVIĆ iz Kajak kanu kluba “OLIMPIK“ iz Slav.Broda


3.mjesto, MIHAEL EĆIMOVIĆ iz Karate kluba „Slavonski Brod“




Najuspješnije županijske sportašice – dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Ivan Ćosić


1.mjesto, VANESA TOT iz Kajak kanu kluba „Marsonia“ iz Slavonskog Broda




  1. mjesto, LEONA PAVLEŠIN iz Kajak kanu kluba „Olimpik“ iz Slavonskog Broda


3.mjesto, EDITA POLJAC iz Ženskog košarkaškog kluba „Brod na Savi“ iz Slav.Broda




 

Najuspješniji klub sportaša s invaliditetom - dodijelio priznanja član Izvršnog odbora Ivan Ćosić


ODBOJKAŠKI KLUB INVALIDA „MARSONIA“ iz Slavonskog Broda




 

Nagrada za Podvig godine – priznanja dodijelio član Izvršnog odbora Krunoslav Hoffer


Brigita BAKIĆ iz KAJAK KANU KLUBA “MARSONIA“ iz Slavonskog Broda




 

Zaslužni sportski djelatnici (Nagrada za životno djelo dugogodišnjeg rada u sportu) - priznanja dodijelio član Izvršnog odbora Krunoslav Hoffer


Milan TOMLJENOVIĆ iz Nogometnog kluba “Oriolik“ iz Oriovca


Stipo GRGIĆ iz Košarkaškog saveza Brodsko-posavske županije iz Slav.Broda




 

Nagrada za najuspješniji rezultat kluba na Državnoj razini mlađih dobnih uzrasta. - dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić


KARATE KLUB „NOVA GRADIŠKA“ iz Nove Gradiške


KARATE KLUB „SLAVONSKI BROD“ iz Slavonskog Broda




 

Nagrada za najuspješniji rezultat sportaša-ica na Državnoj razini mlađih dobnih uzrasta - dodijelio priznanja predsjednik Zajednice Zvonimir Markotić


Luka LIPOVAC iz KKK“Olimpik“ iz Slavonskog Broda


Antonela ORKIĆ iz KKK“Olimpik“ iz Slavonskog Broda


Darko ERCEG iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Hana ĆERIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Jana VUKOVIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Domagoj BABIĆ iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Ana FUNTAK iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Dora OPAČAK iz KKK“Marsonia“ iz Slavonskog Broda


Ivona RIĐAN iz Tenis kluba „Brod“ iz Slavonskog Broda


Dominik ŠKRINJAR iz Tenis kluba „Brod“ iz Slavonskog Broda


Ana LUJIĆ iz Karate kluba „Slavonski Brod“ iz Slavonskog Broda


Mateo SVERIĆ iz Karate kluba „Nova Gradiška“ iz Nove Gradiške






 

 
Post date: 2021-04-13 11:29:04
Post date GMT: 2021-04-13 09:29:04
Post modified date: 2021-04-13 11:51:40
Post modified date GMT: 2021-04-13 09:51:40
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com